Urszula Jaworska Dietetyk

poznajmy się

Nazywam się Urszula Jaworska i od 2016 roku wspieram moich Klientów w drodze do zdrowszego życia.

Ukończyłam studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalizacja dietetyka w warszawskim SGGW.
Odbyłam również praktykę w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Klinice Endokrynologii i Diabetologii. Jestem również absolwentką Technikum Żywienia oraz laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu.

Jednym słowem dietetyka jest mi bardzo bliska od lat. Cały czas się szkolę i aktualizuję swoją wiedzę na licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

mgr inż. Urszula Jaworska

Dlaczego Ja

Jeśli szukasz wsparcia w zmianie nawyków żywieniowych, to jesteś w dobrym miejscu. Jestem dietetyczką, która wskaże Ci najprostszą drogę, by osiągnąć swój cel. Każdy kto ze mną współpracował wie, że cenię szybkie i proste rozwiązania. Dlatego nie martw się, że sobie nie poradzisz.

W pracy z Pacjentem mam indywidualne podejście do każdej osoby. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przekonuję do tego, że najlepszym rozwiązaniem jest zmiana nawyków żywieniowych, a nie stosowanie krótkotrwałych strategii żywieniowych.

Zapraszam! Pokażę Ci jak to zrobić.

Możesz się ze mną spotkać w Łasku, Warszawie, Otwocku lub on-line.

opinie moich pacjentów

Jeśli chcesz poznać opinię moich Pacjentów, to zapraszam do zapoznania się z nimi na portalu Znany Lekarz

Maciej

Polecam wszystkim współpracę z Panią Ulą. Pani Ula jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Ponadto jest osobą bardzo sympatyczną i życzliwą. Jest cały czas w kontakcie z pacjentem. Kilka miesięcy byłem pod jej opieką. Udało mi schudnąć oraz zmienić nawyki żywieniowe. Stosowanie diety jest przyjemne, a co najważniejsze przy okazji tracimy zbędne kilogramy. Polecam serdecznie 🙂

Dorota

Polecam wszystkim współpracę z Panią Ulą. Przygotowana przez nią dieta jest skrojona na miarę potrzeb pacjenta (posiłki są smaczne a czas ich przygotowania jest dostosowany do trybu życia pacjenta). Stosowanie diety jest przyjemne a przy okazji tracimy zbędne kilogramy. Pani Ula motywuje do działania i na bieżąco reaguje na pojawiające się pytania i wątpliwości.

JOANNA

Z Panią Ulą współpracuje się świetnie. Konsultacje to czysta przyjemność. Pani Ula ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w prosty sposób. Przy tym jest osobą absolutnie otwartą i kontaktową. Skutecznie pomogła mi zdiagnozować problem, z którym borykałam się od lat chodząc od lekarza do lekarza. Przy okazji zgubiłam kilka kilogramów. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Polecam Panią mgr Urszulę Jaworską.