Urszula Jaworska Dietetyk

WSPÓŁPRACA

STACJONARNA

KONSULTACJA 45-60 MIN
BADANIE SKŁADU CIAŁA
EDUKACJA I WSPARCIE
STAŁY KONTAKT Z PACJENTEM

Współpraca stacjonarna rozpoczyna się konsultacją (45-60 minut), na której ustalamy cel współpracy, przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy, zdrowotny, oraz analizujemy i/lub zlecamy badania laboratoryjne.

Dodatkowo wykonamy badanie składu ciała (metodą BIA) oraz przeprowadzimy analizę dotychczasowego sposobu żywienia.

Podczas konsultacji nie może zabraknąć elementów edukacyjnych, dużej dawki motywacji i wsparcia.

W trakcie trwania współpracy zawsze będziemy w stałym kontakcie. Po konsultacji, Pacjent w ciągu tygodnia otrzymuje na maila rozpisany plan działania (jadłospis, zalecenia). Wizyty kontrolne planowane są co 4-6 tygodni.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam Cię śmiało do kontaktu.

ONLINE

KWESTIONARIUSZ
KONSULTACJA 45-60 MIN
EDUKACJA I WSPARCIE
STAŁY KONTAKT Z PACJENTEM

W mojej ofercie jest również możliwość współpracy online.

Klient otrzymuje na maila kwestionariusz, który należy dokładnie uzupełnić. Kwestionariusz zawiera szereg pytań dotyczących preferencji żywieniowych, stanu zdrowia, aktywności fizycznej i wielu innych aspektów niezbędnych do przygotowania planu działania.

Uzupełniony kwestionariusz Klient odsyła wraz z badaniami laboratoryjnymi (po wcześniejszych ustaleniach jakie warto wykonać) i uzupełnionym dzienniczkiem żywieniowym.

Po otrzymaniu kompletu informacji, przygotowuję plan działania. Klient otrzymuje materiały na maila i po tym umawiamy się na konsultację (45-60 minut) telefoniczną lub przez kamerkę.

Podczas trwania współpracy online, jestem z Klientem w stałym kontakcie. Nie braknie oczywiście elementów edukacyjnych i motywujących Pacjenta do działania.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam Cię śmiało do kontaktu.